سـامـانه سـتـکاوا-فن آوا سیستم

سـامـانه سـتـکاوا

پـروژه ( ۱ ) : ســتکاوا

سـامـانه سـتـکاوا دستاورد جدید فن آوا سیستم برای تنظیم بازار کالاهای اساسی

سامانه «ستکاوا» یا سامانه تامین و توزیع محصولات و فرآورده های کشاورزی آوا، در همکاری شرکت فن آوا سیستم با وزارت جهاد کشاورزی در نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار ایران توسط محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و رضا فاطمی امین وزیر صمت رونمایی شد. وجود این سامانه در مدت کوتاهی تاثیر شگفتی در تنظیم بازار کالاهای اساسی به خصوص مرغ داشته و دغدغه مسئولان وزارت جهاد کشاورزی برای تنظیم بازار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را تا حد زیادی مرتفع کرده است. سـامـانه سـتـکاوا

پلتفرم زنجیره تامین آوا، صنعت به صنعت و محصول به محصول تمام فرآیندهای یک کسب و کار را پیاده سازی می‌کند تا بدینوسیله واسطه‌ها مدیریت شده و یک زنجیره تامین سالم در اختیار صنایع و کسب و کارهای مختلف در کشور قرار گیرد. ایجاد این زنجیره ارزش تامین علاوه بر ارائه خدمات به اصناف مختلف به دولت و بقیه مراجع برای حکمرانی داده بر پایه تحلیل داده، تحلیل رفتار ذینفعان، هوش تجاری و تصمیم‌سازی هوشمند کمک موثری می‌کند.

سـامـانه سـتـکاوا

بورس مرغ گرم
فروش ۲۴ ساعته
فروش ۲۴ ساعته
بورس مرغ گرم
فروش ۲۴ ساعته
فروش ۲۴ ساعته
  • مدیریت یکپارچه گردش محصول،گردش داده و گردش فرآیندهای مالی

  • نظارت موثر و هدفمند بر زنجیره های تامین، تولید، فرآوری، ذخیره سازی، حمل، عرضه و مصرف

  • ایجاد و توسعه حکمرانی داده و تصمیم سازی مبتنی بر تجمیع و تحلیل داده‌

  • مدیریت تامین امنیت غذایی پایدار اعم از صادرات، واردات و ذخایر راهبردی نهاده و فرآورده‌های کشاورزی

  • ایجاد و توسعه نظام سنجش کیفی محصولات

  • تلاش بر تامین مالی اجزای زنجیره محصولات

  • تحلیل رفتار ذی نفعان و ارائه الگوهای مطلوب تولید، توزیع و مصرف محصولات

سامانه تامین و توزیع کالای آوا-ستکاوا

قابلیت های فنی سـامـانه سـتـکاوا

سـامـانه سـتـکاوا: پلتفرم “مدیریت چرخه تامین” (SCM)، برپایه فرآیندهای احصا شده از وزارت جهاد کشاورزی، تشکل ها و اصناف در لایه های تامین تا مصرف به صورت تعاملی، یکپارچه، خدمت محور و منعطف در لایه کاربری طراحی، معماری و تولید شده است.

این پلتفرم امن، قابلیت مدیریت داده ها، تهیه پشتیبان، ارتباط با سایر نرم افزارها و سامانه های موجود در حلقه های تامین، تولید، فرآوری، لجستیک، عرضه و مصرف را دارد.

پلتفرم هوشمند مدیریت زنجیره تامین آوا، با رویکرد فرآیند محور علاوه بر ایجاد راهکارهای مبتنی بر حاکمیت داده، تبادلات کالا، مدیریت خدمات و مدیریت گردش مالی را نیز ثبت و رصد می نماید.

سـامـانه سـتـکاوا

پلتفرم هوشمند چرخه تامین آوا علاوه بر امکان اتصال به سامانه های کنونی وزارت کشاورزی، توانایی مدیریت سامانه های مختلف توزیع (مثلا گوشت مرغ را در شاخه های گوشت گرم و گوشت منجمد) دارا می باشد. همینطور قادر به اتصال به سامانه های “کوپن الکترونیک”، “مدیریت یارانه” و “هدفمندی و اصلاح الگوهای مصرف” را نیز دارد.

سـامـانه سـتـکاوا

خدمات ارزش افزوده مانند اعطا و تامین اعتبار (SCF)، لجستیک (انبار و حمل) هوشمند، عرضه دیجیتال (FCMG)، مدیریت حاکمیت و تحلیل داده، ایجاد زیرساخت تامین جمعی خدمات و مانند آن نیز در پلتفرم دیجیتال آوا وجود دارد.

سـامـانه سـتـکاوا

تامین و توزیع کالای آوا سامانه ستکاوا 

پروژه های مرتبط